ABC-Plakatas.jpg

Lietuvos Asmenybių Abėcėlės Plakatas

25 €

Asmenybės, nuo A iki Ž, savo idėjomis bei darbais stiprinantys, ir garsinantys Lietuvą.

Formatas:  A2 (420 x 594 mm); 

Spauda: 200GSM baltas popierius.

 

Tik plakatas, be rėmo.

Dėl didesnių dydžių, vienos raidės plakatų ar asmeninės žinutės pridėjimo kreipkitės

el. paštu ltasmenybiuabc@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram

Parsisiųskite ir atsispausdinkite Lietuvos Asmenybių Abėcėlės paruoštuką

GALERIJA

APIE

Ryškus ir spalvingas abėcėlės plakatas kviečia didžiuotis asmenybėmis, savo talento, kūrybos, pasiekimų ir prasmingos pilietiškos veiklos dėka jau tapusiomis Lietuvos ikonomis. Plakatas paskatins diskusijas pilietiškumo klausimais bei taps priminimu nesustoti siekiant savo tikslų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

 

Kiekviena raidė Asmenybių Abėcėlės plakate tampa Lietuvos talentų įvairovės simboliu, tad kartu su vaikais nagrinėdami kiekvieną langelį ne tik kartosite abėcėlę bet ir padėsite pasididžiavimo savo šalies žmonėmis pamatą.

 

Lietuvos Asmenybių Abėcėlės plakatas ne tik puikus įrankis mokytis bet ir kurti glaudesnį tarpusavio ryšį. Juk nedaug ką galima pasakyti apie B tai Bananas, tuo tarpu B tai Birutė Galdikas atveria duris į gamtosaugos, antropologijos bei orangutangų pasaulį. 

 

Kad būtų lengviau, parsisiųskite paruoštuką, o papildomos informacijos ieškokite internete.

Lietuvos prezidentas (1998–2003 ir 2004–2009). Į Lietuvos politinę padangę įnešė gaivaus vėjo ir tapo viena iš mylimiausių asmenybių šalyje. Jo Ekscelencijos gyvenimo kelias – ypatingas. Nuo emigranto JAV, dirbusio naktinėje pamainoje plieno lydymo fabrike, iki vieno įtakingiausių Amerikos aplinkos apsaugos specialistų, o vėliau – Lietuvos Respublikos Prezidento, skiepijusio mūsų šalyje vienybę ir socialinį solidarumą.

© 2019 by Great&Create